Salos Szczecin 2004 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PROSZĘ O WPŁATY SKŁADEK DO 8 KAŻDEGO MIESIĄCA
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 74, wczoraj: 196
ogółem: 251 670

statystyki szczegółowe

Aktualności

planowane turnieje

  • autor: treenejro, 2016-11-29 14:59

TURNIEJE:

07.12.2016-SPARING KP POLICE SALOS SZCZECIN

(PIASKOWA) NA DUŻE BRAMKI 11X11

-.TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

GRYF CUP 2016/2017

SZCZECIN

​zbiórka 8.00 koniec 14.00

TERMIN 11.12.2016 ( 10 OSÓB )

-.ELIMINACJE ROCZNIK 2004 SŁUPSK

DRUŻYNY:

​-PRZECZNO,TORUŃ,SŁUPSK,SZCZECIN

TERMIN STYCZEŃ 2017 (10 OSÓB)

-. Arkonia cup 2017

​termin 15.01.2017 rocznik 2004

5. Arkonia cup 2017

​termin 11.02.2017

-.BAŁTYK CUP 2017, który odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2017r., w Rewalu i Niechorzu.

http://www.almar-sport.pl/turniej/baltykcup2017

(14 osób)

-.~~TATRY CUP 2017, który odbędzie się w dniach 24-29 czerwca 2017r., w Zakopanem

http://www.almar-sport.pl/turniej/tatrycup2017

(14 osób)

 

 

 

 


Obóz

  • autor: treenejro, 2016-11-29 13:47

OBÓZ- TURNUS II- DATA 19.02.2017/25.02.2017 (REWAL) ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

WPŁATY:

I-TERMIN 200ZŁ DO 26 Grudnia

​II-TERMIN DO 6 LUTEGO 2017 POZOSTAŁA KWOTA

​ŁĄCZNY KOSZT OBOZU- 800ZŁ

DO 15 GRUDNIA LISTA ZAWODNIKÓW KTÓRZY POJADĄ NA OBÓZ


GRUPA A i B

  • autor: treenejro, 2016-11-25 14:58

TRENINGI (A)

TRENINGI 

PONIEDZIAŁEK-BUDZYSZA WOSIA(ORLIK) 17.00/18.30 

ŚRODA-DOBRZAŃSKA (ORLIK) 17.40/19.45

CZWARTEK- CZORTYŃSKA (ORLIK) 17.00/18.50

 

PLAN TRENINGOWY GRUPA (B)

WTOREK- ORLIK MIKOŁAJCZYKA GIM 27 GODZ.17.30

CZWARTEK- ORLIK LO7 JANA STYKI GODZ 18.15

PIĄTEK- KU SŁOŃCU (HALA) GODZ 17.00

 


PODZIAŁ NA GRUPY

  • autor: treenejro, 2016-11-25 14:57

PODZIAŁ NA GRUPY

GRUPA A:

  • BIRYŁO
  • BRYKCZYŃSKI
  • BUNIK
  • CHODYNIECKI
  • CISZEWSKI
  • GOŁACKI
  • HOFMAN
  • KARACZUN
  • KOPERA
  • KWIATKOWSKI
  • MAZURKIEWICZ
  • MŁOCZKOWSKI
  • OSTROWSKI
  • RAJZER
  • SZYCH
  • TYMOSZ
  • ZIELIŃSKI
  • ZAGRODZKI
  • MICHAŁECZKO
  • KAZIMIERCZAK
  • KIREJSZYS
  • RUCZYŃSKI

GRUPA B

GRUPA NABOROWA + RESZTA ZAWODNIKÓW


ćwiczenia

  • autor: treenejro, 2016-11-14 08:30

ĆWICZENIA OBOWIĄZKOWE W DNI WOLNE OD TRENINGÓW!!!

1.BRZUSZKI

2x30              1x30

2.PRZYSIADY

3X30

3.POMPKI

4X15

4.KRZESEŁKO

2x 2min.

5.DESKA

3x30sek.

6.DESKA BOKIEM

3x15sek.

PRZERWA MIĘDZY SERIAMI 30 SEKUND


składki

  • autor: treenejro, 2016-09-09 16:28
WAŻNE BRAK OPŁACANYCH SKLADEK. PROSZĘ O UREGULOWANIE

Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Kalendarium

05

12-2016

pon.

06

12-2016

wtorek

07

12-2016

środa

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

Wyniki

Brak danych.

Sport.pl

Tabela ligowa

Inne rozgrywki